Los: 7330

O. Wingard, um 1900, Hühnerho

Startpreis: EUR 150

O. Wingard, um 1900, Hühnerhof, Öl auf Lwd., u. re. sign., ber., 42 x 69 cm, ger. 50 x 77 cm