Los: 9427

Olga Bontjes van Beek. 1896 - Fi

Startpreis: EUR 200

Olga Bontjes van Beek. 1896 – Fischerhude – 1995. Herbstlandschaft. 1978. Öl auf Hartfaser, verso bez. u. dat., 49,5 x 40 cm, ger. 62 x 52 cm