Los: 9422

Olga Bontjes van Beek. 1896 - Fi

Startpreis: EUR 300

Olga Bontjes van Beek. 1896 – Fischerhude – 1995. Abendstimmung in Fischerhude. Öl auf Hartfaser, u. li. monogr. OBvB, verso betitelt, 37,5 x 64,5 cm, ger. 43,5 x 70,5 cm