Los: 9411

Holmead (d.i. Clifford Holmead P

Startpreis: EUR 1,500

Holmead (d.i. Clifford Holmead Phillips). 1889 Shippensburg – 1975 Brüssel. Landschaft, Öl auf Karton, u. re. monogr., verso bez. “venice 24“, 15 x 20 cm, ger. 25 x 30 cm