Los: 8375

Norman Foster (*1935), ''Horse G

Startpreis: EUR 160

Norman Foster (*1935), “Horse Guards Parade“, Lithographie, u. re. handsign. u. röm. num. XIV/XX, Blattmaße 80 x 60 cm