Los: 8356
Bruno Bruni (*1935), o.T., Farbl
Bruno Bruni (*1935), o.T., Farblithographie, u. re. handsign. u. num. 97/100, 78 x 58 cm, hinter Glas ger. 83 x 63 cm
Los: 8356
© 2024 Historia Auctionata. All rights reserved.
Powered by WEB2