Los: 8313

Valerie Favre (*1959), ''Telephone'',

Startpreis: EUR 500

Valerie Favre (*1959), “Telephone“, Mischtechnik auf Lwd., verso sign., dat. (19)89 u. bez., 100 x 100 cm