Los: 8278

Lisa Ruyter (*1968), ''The crooked co

Startpreis: EUR 2,800

Lisa Ruyter (*1968), “The crooked corner“, Acryl auf Lwd., verso sign. u. dat. 2007, 180 x 180 cm