Los: 8269
Henk Schiffmacher (*1952), ''Pea'', Ö
Henk Schiffmacher (*1952), “Pea“, Öl auf Lwd., 2001, u. li. sign. u. dat., 150 x 100 cm
Los: 8269
© 2024 Historia Auctionata. All rights reserved.
Powered by WEB2