Los: 8265
Wolfgang Petrick (*1939), o.T., Öl au
Wolfgang Petrick (*1939), o.T., Öl auf Lwd., 2002-2003, verso sign., 145 x 95 cm
Los: 8265
© 2024 Historia Auctionata. All rights reserved.
Powered by WEB2