Los: 8104

Holmead (d.i. Clifford Holmead

Startpreis: EUR 2,000

Holmead (d.i. Clifford Holmead Phillips) (1889-1975), Landschaft, Öl auf Karton, u. re. monogr., verso bez. “venice 24“, 15 x 20 cm, ger. 25 x 30 cm