Los: 8034
Sign. O. Hermann, 2. H. 20. Jh.
Sign. O. Hermann, 2. H. 20. Jh., Blumenstillleben, Öl auf Lwd., u. re. sign., 60 x 50 cm, ger. 74 x 64 cm
Los: 8034
© 2024 Historia Auctionata. All rights reserved.
Powered by WEB2