Los: 6368
2 Imari Teller, China 18. Jh., ber. und a
2 Imari Teller, China 18. Jh., ber. und am Rand minimal best., D. 22,5 cm
Los: 6368
© 2024 Historia Auctionata. All rights reserved.
Powered by WEB2