Los: 6310
3 Holzschnitte, Japan 19. Jh., bez. ''And
3 Holzschnitte, Japan 19. Jh., bez. “Ando Hiroschige“, bis 35 x 26 cm
Los: 6310
© 2024 Historia Auctionata. All rights reserved.
Powered by WEB2